Teknoloji

İki Türü Bir Araya Getiren Silica, Erken Erişim Olarak Yayınlandı

 
Geliştirici Bohemia Interactive, birinci şahıs nişancı türünü gerçek zamanlı strateji ile harmanlayan Silica’nın PC için Steam üzerinden Erken Erişim olarak çıktığını duyurdu. Oyunun erken erişim sürüm fiyatı ise 190,00 TL.
 
Erken erişim sürümü neleri içeriyor?
 
 
 
Silica’nın erken erişim sürümü iki oyun modu içerir. Bu modların ortasında yer alan “Strateji” modu, oyuncuları bir komutan rolüne sokuyor. Bu modda oyunculara gerçek zamanlı strateji deneyimi veya birinci şahıs nişancı deneyimi sunuluyor.
 
İkinci oyun modu olan “Arena”, tüm savaş birimlerini içeriyor ve eksiksiz bir birinci şahıs nişancı deneyimini bizlere aktarıyor. Oyunun ise yaklaşık bir yıl Erken Erişim’de kalması ve bu süre zarfında yeni güncellemeler alması bekleniyor.
 
Silica, birinci şahıs nişancı (fps) oyun türünü gerçek zamanlı strateji unsurlarıyla harmanlayarak farklı bir oyun deneyimi sunmaya hazırlanıyor. Oyun bize oyunculara iki farklı deneyim oynama fırsatı veriyor ve iki tür ilaç arasında seçim yapabiliyoruz. Ya birinci şahıs olarak devam edebiliriz ya da rts deneyimi ile devam edebiliriz.
 
Silika oynanış fragmanı
 
 

saricam-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu